Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

1860 KingKoxp v1.6 - Dc Fix - Tpt Fix

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
feto821

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 11
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 33
Rep Gücü : 0

MesajKonu: 1860 KingKoxp v1.6 - Dc Fix - Tpt Fix   Ptsi Ocak 31, 2011 7:18 pm

İndir

ul.to/nup6to

Virüs Total

h t t p : / / w w w . v i r u s t o t a l . c o m /file-scan/report.html?id=e00691429bdf0c78bd3733b3556c291eb6db3763ec5f6871c75175b0bf60032e-1296131562
Boşlukları siliniz Wink

Dikkat Okuyun
Oyuna Girişte Dc yememek için tüm koxp ailesiyle birlikte hazırlanmış No (more dc) açınız... o sistemde otomatik olarak çalışır ve dc çıkmasını engeller siz ise rahatça oyununuzu oynarsınız..

İyi oyunlar...

Ayrıca:
Koxpda Genel Chat Bölümü Var Orayı Ayarlıyamadım Kullanmayın.

KOXP NASIL ÇALIŞTIRILIR. :
1. Koxpu Arşivden Çıkarın
2. XP Kullanıyorsanız Direk Açın. Win7 veya Vista Kullanıyorsanız Sağ Tıklayıp Yönetici Başlat diyin.
3. Reklam Çıkarsa Tıklayın.
4. Doğuyu(sağı) Gösteren Yeşil Ok Simgesi Bulunan Tuşa Tıklayın.

5. KnightOnline.exe 'yi seçin. (x:/Gamesfirst/KnightOnline/Knightonline.exe veya x:/Program Files/Gamersfirst/KnightOnline/Knightonline.exe)
6. ID şifrenizi Girin Serveri Seçin. Oyunun Yüklenmesi Tamamlandıktan Sonra yani charı Gördükten Sonra Koxpu Açın.

7. Koxpta Knight'ı Seçiniz Bölümünde Bulunan Açılır Kutudan Az Önce Açtığınız Knightın Pencere ismini Seçin (Örnek : KOL-1 , KOL-2 , KOL-x)
8. Artık Koxpu Kullanabilirsiniz.

BİLİNMESİ GEREKEN PÜF NOKTALAR :
- EĞER MULTİYİ BAŞLATTIĞINIZDA KNİGHT'IN PENCERE İSMİ "Knight Online Client" OLARAK BAŞLAMIŞSA KNİGHTI ve KOXPU KAPATIN TEKRAR AÇIN.
- Koxp Kesinlikle Kendi Multisi ile Başlatılmalıdır.
- Atak Yapabilmek için Atak Başlat , Diğer Bütün Özellikerli Kullanabilmek için Bot Başlat Butonuna Basılması Gereklidir.
- 1'den Fazla Koxp Açmak ve bunları Birbirine Bağlamak için 1 Tane Efendi Client Ayarlayıp. Onu Takip ETtirebilir. Onun Saldırdığına Saldırtabilirsiniz.

REPAİR NASIL YAPILIR :
Oto Repair Bölümünde Path Record Bulunmakta. Öncelikle Slottayken Path Recordu İşaretliyoruz (Listeyi Temizleyin , Botu Başlat Demeyi unutmayın) Repair Yapacak NPCnin Yanına KAdar Gidiyoruz. NPCYe Tıklıyoruz. NPC Kaydet Deyip. Oto Repair İşaretliyoruz. Artık Kaydettiğiniz Yollardan Yürüyerek Gidecek ve DC , Hapis vb. Sorunlar Olmayacaktır. Slotlardan Geçmemeye Dikkat Edin , Golem troll vb. slotlardan geçerken yatma riski olabilir.

Chaos ATAK :
Öncelikle Chaos Atakta Sorun Olduğu Şikayetini Aldım En Kısa Sürede Düzelteceğim. Chaos Atağın Kullanımı Şöyle ; Chaosa Giriyorsunuz. Atak Bölümünde Skilleri Yenile Butonuna Basıyoruz. Gerekli Skilleri Seçiyoruz. R Atağı İşaretliyoruz ve tamamdır. ( Pot sprint vs. İçin Oto Skill Bölümünü Kullanınız)

SIKÇA SORULAN SORULAR

1) Mage Atak Varmı ?
- Evet var

2) DC Veriyor mu ?
- Uzun Süre Kullandım DC Almadım. Bilgisayardan Bilgisayara değişiyor.

3) TPT Veriyor mu ?
- Kendimde Yemedim. Kimsedende Şikayet Almadım.(1 kişi hariç)

4) RPR Yapamadım Nasıl Yapıcam ?
- Üstte yazanın Aynısını Yaparsanız Kesinlikle Sorun Çıkmaz
Kullanıcı profilini gör
DarKShoT*

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: 1860 KingKoxp v1.6 - Dc Fix - Tpt Fix   Perş. Şub. 03, 2011 12:05 pm

Ya ben giriyorum koxpa reklama tıkla diyo ama reklam çıkmıyo yani reklam panosunda şöyle diyo internet hatası gibi = "Web sayfasına gezinti iptal edildi "

Nasıl çözerim ????????
Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası