Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

WYD Pazar Resimli anlatım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

MesajKonu: WYD Pazar Resimli anlatım   Perş. Ara. 09, 2010 10:34 pm

Pazar kurmaya gelelim ne dersiniz ?

Pazar kurmak için Menü bölümünde resimde görüldügü gibi Auto Tradeye tıklamanız gerekir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 800x600.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tamam tıkladınız mı ? Ozaman şimdi de Shop un ismini belirleyelim. Resimde gördügünüz “ Shop Name “ yazan kısma Pazar ismini yazın.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 800x600.

yazdıysanız şimdi sıra fiyatlarda. Fiyat da resimde “Price” yazan bölüme yazılacak.

Hello Buy please bolumunde Sizin yazdıgınız shop ismi , Yandaki kısım satılıktaki itemler, Asagıdaki altın resmi Ve 0 yazısı da kazandıgınız paradır.

“NOT” : Pazarda fiyatı yanlıs yazarsanız, tüm pazarı kapatıp baştan açmalısınız.
“NOT2” : Pazarda satılan iteminizde %10 luk zararla alırısınız.
“NOT3” : Itemlerinizi satmak icin once Cargo Guard a koymalısınız. Para kazanırsanız da orda belirecektir.

Bugunluk bu kadar. Her hafta yenilenecektir.

Genel Not : Karakterlerden sadece ilk konudaki Hunter bolumunde ornek verilen resimdeki char benimdir. U-T-O-P-I-C.

Kullanıcı profilini gör http://koxpcu.full-forum.com

WYD Pazar Resimli anlatım
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Iatkos V7 (intel-amd) X86, Normal Bilgisayarlar Icin
» VB 6 ile Basit Koxp Yapımı