Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Omerta Online Aile hakkinda hersey

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

MesajKonu: Omerta Online Aile hakkinda hersey   Salı Ara. 07, 2010 12:00 am

Aile hakkinda hersey

Aileler

Aileler Mafya dunyasinin donmesini/varolmasini saglar. Ailede olan oyuncular hem degisik suclarda kazandiklari paralari hem de kendi ailelerinden ve de diger aile uyelerinin saglayacagi korumaya sahitpirler.Bir RPG online oyunda yasamak en onemli ve sik kuralsa, bir aileye girip ve de tek tek seviyeleri gecip Godfather'a kadar yukselmek en mantikli stratejidir.Buyuk gangster guruplarını bile kolaylıkla yok edebilecek olan fazla agresif aileler,genc gangsterleri kolaylikla avlarlar.Bazen kendini ve servetini buyuk gruplardan korumanin en iyi yolu onlardan biri olmaktır.Bir kez kumar oynicak kadar yeterli seviyeye ulasinca,sende kendi kumarhaneni ve istedigin sehirde kuracagin kendi aileni yonetmek istersin.Kendini oyuna daha fazla adamıs oyuncular icin aile yonetmek cok daha buyuk bir istir,fakat seviyendeki odullendirme,zenginlik ve koruma harika bir sey.Hayal et 200 tane gangster senin icin calisiyor,kendi islerini yurutuyorlar ve senin aile bankana haftalik belli bir yuzde veriyorlar.

Kullanıcı profilini gör http://koxpcu.full-forum.com

Omerta Online Aile hakkinda hersey
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bedava En İyi 10 Online Video Çevirici
» lilo ve stitch oyunları