Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018
 
AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Arclord Class ve Race Tanıtım!

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
koxpcu

avatar

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Yaş : 31
Nerden Nerden : ist şişli

MesajKonu: Arclord Class ve Race Tanıtım!   C.tesi Kas. 20, 2010 3:50 am

Humans

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Mage sınıfının varlığı, insan ırkı için iki şeyi ifade eder:
1. Birçok akıllılıkla akıllı bir sınıf.
2. Korkunç, ama esrarengiz, (Her iki erkek ve dişi magazinler için ortak).
Magazinler, diğer sınıfların, yapamadığı şeyleri yapabilir. Onlar, bir anda kocaman bir düşmanı yıkabilir, dünyayı sallayabilir, ve suyun akışını karşılayabilir. Bu yeteneklerin hepsi, güvenir, bir magenin, yapacak. Böyle becerilere erişime sahip olmak için tek insan sınıfı olmak, onlar, onların becerilerinin, onların etrafında onları nasıl etkileyebildiği sabit olarak haberdardır.
Onlara büyü, kötü kullanılması için bir beceri değildir; Onlar, çok cidden onu alır, ve tam yarışın refahına katkıda bulunmaya onların zamanını adar. Magazinler sabit olarak, onların becerilerini geliştirmekte odaklanır, ve onların, kendisinde onların, yaşadığı dünyayı geliştirmeye çabaladığı gibi onların müttefiklerini desteklemek.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İnsan ırkı, yalnız kaba Chantra kıtası teşekkürlerinde kara yapması boyunca fedanın, her ne ihtiyaç duyulduğunu kesen şövalyelere yerleştirebildi.. Chantra'nın şövalyelerinin, zayıf korumak için şövalyelerin yeni üretimini öğretmeyi denediği onların ataları olarak aynı hataları yapmaktan kaçınmak, adalet için onların kılıçlarının olduğu kullanım, ve onların, yürüdüğü yollar akıllıca seçmek.
İnsan şövalyesi, onun ahlaki vazifesi olarak tam insan ırkını koruması için onu görür; Onlar sonuç olarak, diğer yarışlardan çok uyanıktır, ve diğerlerine katılmak için gönülsüz olabilir. Onların kararlı doğasına rağmen, bütün şövalyeler, bir dürüst yaşam yoluna tutamadı. Bazıları, açgözlülük ile ayartıldı, ve onların zayıf doğası, onların, ArchLord olmayı araştırdığı gibi bozdu.
Bundan dolayı sakın. Senin kararlılığın, krallığın bir şövalyesi olmak için yeteri kadar kuvvetli midir?


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Chantra kıtasında hayvanların bu kadar pek çok seçimiyle insan okçusunun, kendisinde onların becerilerini geliştirmenin olduğu verimli yerleri vardı. Bitmiş, onların, onların beceri düzeyini arttırdığını ayarlar, yeni numaralar ve inşa eden daha iyi silahları öğrenmek. Yayla onların şöhreti yakında, büyüdü, onlar, kıyaslanabilir beceriye ay cinleri olarak eğmekte sahip olmak için tanınıncaya kadar.. Yine de, okçu, daha çok için, ve onların macerasında en büyük okçunun, Chantra'nın hepsinde sınıflandırdığı olmak için çabalar, onlar, ArchLord'un gücünü arar.


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Orcs

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Daha öfkeden deliye dönmüş Orc, göz alıcı bir sınıftır, Orc toplumunda en yüksek konumu tutmak. Kaba olarak onların diğerleri önyargısına oynuyor olan büyük, güçlü kasları arttırması için onların, ince kuvvette onların problemlerini yenmek için güveniyor olduğu onların eğiten kurşun tabakaları.
Yine de onların kaba görünüşü, akıllı bir içi saklar, Orc savaşçıları, onların, yol boyunca karşılaştığı diğer kültürlerin tecrübelerini içine çekmekte çok ustadır, ve onları daha iyi savaşçılara yapmak için faydalı becerilere bunları adapte etmek.
Beserker, şerefte vurgunun kocaman miktarını yerleştirir, ve asla arka, aşağı yapmayacak mı, yenilginin yüzünde hatta mı. Onlar birazcık, dönüşün evde, yenilginin pis kokusuyla bozduğundan ölecekti. Onlar, onların çok varlığın, korkuda titremesi için onların düşmanlarına sebep olduğu muharebede öyle amansızdır. Asla bırakmamak hazırlan!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


Orc büyücüsü, Orc toplumunun kalanı ile bazı hor görmeyle kabul edilir, diğer yarışların arasında büyü sınıf etkisine rağmen. Kara büyüde temel aldı, bu sihirler, uzun bir zaman önce onların gaddar lanetlerini geliştiriyor olan onların zamanını harcayan onların ataları tarafından yaratıldı. Chantra'nın kendi temel büyüsüyle, bu sihirler, şimdi şimdiye kadar olduğundan daha kuvvetli ve daha güçlüdür.
Büyücü hem de, diğer büyü sınıflarının varlığından faydası oldu, onların gücünü hatta daha çok büyümek, onların, diğerlerinin arasında onların becerilerini paylaştığı gibi. Onlar, onun, onların büyü becerilerini geliştirmesi için onlara yardım edecek olduğu inançta Archons'u takip eder. Onlar, onların, kendilerini kuşatmayı seçtiği kendileri ve onlara yardım etmesi için ArchLord tacını arar.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Avcı sınıfı, onların katı kas yapısı ve sonuç veren eğilmezlik yüzünden Orcs'in arasında nadir bir meslektir. Bitmiş, onun, açık bir şekilde dişi Orcs'in, becerilere en iyisi takımlı olduğu olduğunu ayarlar, onların daha büyük esnekliği yüzünden gerektirdi.
İdeale sahip olmamaya rağmen bu kadar sınıf için inşa eder, onlar, onların onların okçu rolünü kucaklamak, yapabildiği bütün yaptı. Koku ve doğal kuvvetin büyük bir hissiyle, bu zor yolu seçen az kısım, herhangi bir misyonda önemli bir rolü oynamaya geldi. Onlar, gözcüler olarak önemli rolleri oynar, ve yardım eden diğerlerinde tuzaklardan kaçınmak için, ve pusuya düşürür. Önden götürmek, çantanın arkasında bir avcıyı görmek için nadirdir.
Avcılar, izlemekte çok ustadır, ve yayların kullanımı. Genç bir yaş avcısından yavru, ormanlarda onların kendi aletlerine soldur. Onların hızlıca, izlemeyi öğrendiğinden kurtulmak için, ve yay becerileri, gerektirdi.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

MooN ElveS

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ay cini Elementalist, yerleştirmesi için zor bir sınıftır. Onlar, ay cin toplumunda göreli olarak alçak-sayılan düşünülürken, onlar, gerçekte temel çağrının hepsini ortaya çıkarabilen tek sınıftır.
Onlar, onların, Chantra boyunca onların seyahatinde karşıladığı kendisi ile çoğunlukla pantomimleri beğeniyor olan ve arkadaşça geçen kimseler için onların çağırtan numaralarını yapıyor olan neşeli bir sınıftır. Onlar onların neşeli doğasına rağmen, öfkelendirmek için çabuk olabilir, ve onları öfkelendiren onlarda güçlü saldırılar yağacak.
Onların kızca görünüşüne rağmen, Elementalist, sayılması için bir kuvvettir, maharetle onların güçlü temel çağrısı ile destekledi. Bu çağrı, Elementalist'in düşmanlarında saf kaos yağması için onların temel saldırılarını kullanır. Elementalist'le karşılaşanlar, yeniden öyle yapmak için gönülsüzdür.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ay cinleri, bu sınıfın en iyi temsilcileri düşünülür, diğerlerinin hatta, yaklaşıma kalkışmayacak olduğu arazi boyunca yolculuk yapmak için uygun. Onlar hem de, bir hareketin boşluğunda onların iyiliğinde bir dövüşü dönebilir. Onlar, gaddar bir sınıftır, ve bire bir bir ay cin korucusuna karşı duran uyanık bir savaşçıdır.
Onların yeteneğinin sonucu olarak ay cin korucusunun, uzakta ve açıkta dolaşmayı idare ettiği dünyayı katetmek; İnsanların, ay cinlerini düşündüğü zaman, korucular, çoğunlukla onların, düşündüğü birinci sınıftır. Korucu, orayı garanti ediyor olan en çok ay cini için seçeneğin sınıfı muharebe için sağlıklı bir stoktur.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://koxpcu.full-forum.com
koxpcu

avatar

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Yaş : 31
Nerden Nerden : ist şişli

MesajKonu: Geri: Arclord Class ve Race Tanıtım!   C.tesi Kas. 20, 2010 3:51 am

Outline

İnsan ırkı ilk olarak, Chantra-1000 yıllarında gözüktü, Orcs, yerleştirmiş olduktan sonra. Onların karasının dramatik batmasından sonra, anahtar, insan toplumunda kıtanın batı parçasında önce kurulan bir sağlam yere Chantra olarak bilinen öncülük eder. Tarih, onların, onların ateşi tutma yeteneği öyle yüzünden yapabildiğini akla getirir. Erken sahnelerde, insanlar, göreli barışta yaşadı, yine de, onlar yakında, Orcs'in, kıtanın doğu parçasında indirmiş olduğunu fark etmeye başladı, ve hemen gerilimler, insanların, onların bölgesinin üzerinde koruyucu olduğu gibi kaldırıldı.
İnsanların, göreli olarak kısa bir hayat süresi var, 80 yılla, uzun olmayı düşündü. İnsanların hem de, Orcs'e kıyaslanan olduğu zaman alt besleyen bir kapasitesi var, 3 olurken yavrunun ortalama sayısıyla.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Personality

İnsanlar, birçok benzer özelliği paylaşan karmaşık bir yarıştır, yine de her insan, onların bireysel soğukkanlılığında güvenir. Çok inatçı, ve çoğunlukla üst güç ve kuvvetle onlardan imrenen, onlar hem de, sabrı sınırladı. İnsanlar, savaşı beğenir, ama onların inanılmaz cömertliği ve sevecenliği için hem de bilinmiştir. Düzenli festivallerin olduğu içmek, söylemek ve dans eden garantiler onların sevgisi, onlar, her nerede otursa.

Ability

Ateşle insanın aşinalığı, demirin kullanımını yapması için onları götürdü. İnsan silah demircileri, onların üst becerisi için kara boyunca aranır. Lakin bunlar, insan ırkının, elde ettiği tek beceriler değildir. Onlar, dikmeyi kapsıyor olan diğer yaratıcı becerileri geliştirmek için hem de çabuktu, yapıyor olan zırh, ve ekonomi.
Bu becerilerden faydalanmak, Chantra'nın daha büyük toplumunda bir hücre rolü kendileri kesmesi için insan ırkına izin verdi. Bu, yılların üzerinde onların hayatta kalması ve gelişmesini garanti etmeye yardım etti.

Society

İnsanlık, durum, protokol ve yapıda kuvvetli vurguyu yerleştirir. Bitmiş, onların, kendisinde bir monarşiye en kuvvetli tutulan en yüksek sosyal konumun, toplumu temel aldığı bir toplumdan geliştirdiğini ayarlar. Bu, üzerinde daha fazla ayrıntı katılan olabilir.

Human’s Social Structure

Sosyal yapılar, kendisinde insanların, pay birçoğu özelliklerini yerleştirdiği karalar boyunca buldu. Etkiyle daha kuvvetli insanlar ve onlar normal olarak, egemenliğin bir konumunda tutulur. İnsanların, yaşlandığı zaman ve öldüğü zaman onların torunlarının, onların konumunu aldığı onların kültürünün içinde göreli barışı tutmak için, onların yetenekleri ne olursa olsun.
Yabancılara, insan toplumu, savaşçılarla eşit gözükür, magazinler, aynen davranılmak için bütün tüccarlar ve köylüler. Yine de, bu, her zaman olay değildir, varlık olarak, şeref ve yaş, birisinin, nasıl davranıldığını kararlaştırmaya uzun bir yola gider. Sonuç olarak insan toplumu, sınıflara kendine onunkini bölmeye yönelir, (En çok varlığı tutan ve güç sağlayanlar) soylularla işçilere (Elle yapılan işin çoğunu tamamlayan ve insan toplumunda en alçak sınıf düşünülenler).

Human’s education

Chantra'da diğer yarışlardan farklı, insanlar, yapılı bir eğitim sistemini kurdu. Onlar, tek çoğuyla sosyal konumun mali açıdan, tam bir eğitimi almaya ayrıcalık tanıdığını kararlaştırması için eğitimi kullanır.
Yine de, Mage'nin, şövalyenin veya avcının olup olmadığı savaşçı sanatlarını takip etmeyi seçenler, herkes, onların seçilen konumlarında geniş eğitimi alır. Bu savaşçılar için eğitim yapısı, onlarda o canlı yeteri kadar uzun güvenir, onlara onların bilgisinde onların altında geçmek için zamanı almak.


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Faith

Yılların üzerinde, insan uygarlığı, tamamen manevi oldu. Göreli kararsızlıkta dönemleri harcamış olmak, insanlar, açıklamalar ve ferahlık için tanrılara baktı. Bundan, onların umudu ve dinselliğini büyüdü.
Yine de onların, büyüdüğü gibi bazıları bir toplum olarak, onların rotalarını unuttu, ve bozuldu, onların atalarının manevi geçmişinden başıboş dolaşmak. Şimdi, insanlar sadece, zaafın ve onların kendi bencil sonları için anlarında ruhlara döner. Bazıları, onların manevi inanç diğerlerinde kuvvetli kalırken, yapma, güvenin sorusu, bütün, karşılamalı olan birdir, onlar, savaş alanına girmeden önce.


Housing

Yer sağlamak, kendisinde insanlığın, iyi olduğu başka bir alandır, öğelerle uğraşması için onların zayıflığı ve zaafı yüzünden en az değil. Onlar, onların, işgal ediyor olduğu çevre için uygun olan yapıları yaratmakta kendilerinin olduğu yeni yapılar ve gururu inşa etmeyi beğenir.
İnşa esnasında, pratiklik, estetiğin yukarısında gelir, öğelerden koruma ve sıcaklık, kendisine herhangi bir yeni yapının, yapışmalı olduğu bütün-önemli görevlerdir. Yine de, bu, dedi, evler sadece, koruma için kullanılmaz, onlar, onların olduğu daha önemli olan onların evinin olduğu yani durumu kurmak için daha büyük hem de alışıktır. Bu, hem de kullanılan malzemelerin gerçeğidir, çok zengin öyle sadece, önemli bir yapıyı inşa etmesi için yeteri kadar taşı karşılayabilir.

Eating Habits

İnsanlar, sebzeler ve etlerin ve insan toplumunda şeylerin çoğu gibi çeşitli bir diyetini beğenir, onların, neyi yediği hem de, onların sosyal durumunu yansıtır. Daha çok parayla onlar, daha iyi kaliteli sebzeler ve daha egzotik etleri karşılayabilir.

Costumes

İnsan, tekniklerin, çok ileri olduğunu dikiyor, ve bu, birçok harika tasarımı yaratması için onlara izin verir, ve aynen kopyalar. Aslında giydirirken ayrıntılı giydiren tek zengin uygun karşılamakla onaylayan sosyal duruma başka bir yol olarak kullanılmaya geldi. Yoksul genellikle yukarıya çok soluk giyside sonun olduğu, zengin, daha müsrif ve rengarenk maddeler için yeğlerken. Sen, senin, zamanı içeride harcamayı seçtiğin herhangi bir insan şehrinde gözler için bir zevk garanti verilirsin.
Dikmek, tek şey o insanlık bir gelişmiş değildir, sevgiliyle, hem de anahtar bir beceriyi elle yapmıyor.
Tümde onlar, iki zırh tipinin birini giyer: Yoksul, daha harcanabilir savaşçılar büyük ölçüde, deri zırhı kullanır, yine de, bu savaşçıların, onların, çelik zırhını giymesi için sağı kazandığı sıralar boyunca yükseldiği gibi.
Gelişmenin birçok saati, ayrıntılı yaratmaya içeride döküldü, lakin zırhın yüksek ölçüde koruyucu elbiseleri, o, muharebe alanında koruma ve tarzı garanti etmek için tasarlanır.

Law

İnsan toplumunun içinde birçok köyün, kaosu engellemek için yerde düzenlemeleri var. 'Memur' yasalar sadece, Thoulan'da bulunur, ve kral çıkışları öyle mi. Onlar sadece, gözden geçirilebilir, onunki üzerinde, öyle diyebilir.


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Punishment

Çeşitli cezalar yasayı kıran onlar için otoritelere müsait vardır, en sert, hangisinden ölüm cezasıdır, ama çoğu, öldürülen ziyade çıkarılır.

Combat

İnsanlar, onların kendi zayıflıkları ve bakışından mümkün olduğu savaştan kaçınmak için tam olarak haberdardır, kurnazlık ve kullanımla durumu onun yerine idare etmek yeğlemek, ve diğer alanlarda güç sağlaması için onların yoluna satın alır. Bu, dedi, onlar, onların, onların, çoğunlukla onların rakiplerinini dışarı saymanın bir sonucu olmasına rağmen kuvvetin bir konumunda olduğunu hissettiği zaman saldırmak için bilinir.
Onların, onların, onların çoğunlukla, daha fazla fırsatı onun yerine tekrar gruplamak ve beklemeyi seçiyor olan muharebeden uzakta ürkecek olduğu zaafın bir konumunda olduğunu hissettiği zaman.

Magic

Onların fiziksel kuvvet eksikliği yüzünden birçoğu, dindar onların zamanı ve enerjilerine onların büyülü bilgisine ilerlemeye seçer. Sonuç olarak, yılların üzerinde onlar, hatta bazı alanlarda ay cinlerine rakip olan büyük bir hafif göstermeyi elde etmeye geldi.

Current Influence / Power

İnsanların, Chantra'da oturan başka herhangi birisi olarak o kadar çok gücü var, onların algılanan zayıflığına rağmen. Onlar her zaman, en iyisi için çabalayacak, sadece kendileri için değil, ama hem de onların özeninde olan onlar için.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://koxpcu.full-forum.com
koxpcu

avatar

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Yaş : 31
Nerden Nerden : ist şişli

MesajKonu: Geri: Arclord Class ve Race Tanıtım!   C.tesi Kas. 20, 2010 3:51 am

Outline

Orcs, bir 1000 yıl boyunca Chantra karası daha uzun sonra insanların olduğunu işgal etti. Bu sebep için, Orcs, daha yüksek saygıda kendileri sonra onların insan karşı taraflarını tuttu, ve 500 yıl boyunca onları köle yaptı.
İnsanların, onların Orc ustalarına karşı isyan ettiği ve sonunda onların özgürlüğünü kazandığı bitmiş zaman. 500 yıl sonra kıta, kıtadan okyanusa batmak için çok sebep olan kocaman bir deprem ile vuruldu. İnsanlar ve Orcs, Chantra'nın ve Ugdrasil'in liderliğinin altında batı kıtasından kaçmak için zorlandı, Orcs, onların, tekrar inşa etme sürecine başladığı kıtanın küçük bir parçasını sömürgeleştirdi.

Appearance


İki metrenin etrafında karanlık deri ve sırım gibi saçla uzun, Orcs, cinsiyet ne olursa olsun tipik olarak kaslıdır. 12 en çok Orcs uzanması yaşında onların dolu boyutu, ve 13'e kadar erişkinler düşünülür.
Genç Orcs, sert bir yetişmeyi karşılar, aslanların, onların yavrukurtlarını kaldıracak olduğu gibi kaldırdı; Genç Orcs çoğunlukla, şeref ve cesaretin izleri olarak görülen yara izlerine maruz kalır. Orcs'in derisinin, hala çok zayıf olduğu gibi, onlar genellikle, muharebede olduğu zaman zırhı giyer, gevşek prova derisinden yaptı, yakın savaş için ideal.


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Personality

Hepsinden ziyade başka fetihi yerleştiren çok düşmana ait ve savaş-gibi bir insanlar. Kolayca suç işledi, ve çabucak öfkelendirmek, Orcs, çokça insanlar ve ay cinlerinden ayrılır.
Orcs, onların zihinsel anlayışı için ünlü değildir, yaşamda açık bir görüşe çoğunlukla sahip olmak, ve nadiren çıkış ve karmaşık meselelerde yaşamayı seçiyor. Bu çoğunlukla, az probleme sebep olur, yine de, Orcs, onların, onların önünde ne olduğunu takdir etmekte başarısız olduğu gibi daha çok kolayca sonra diğer yarışa tuzaklara teslim olmak bilindi.

Ability

Savaşın sanatında müstesna olarak yetenekli, Orcs, ortalama insandan esasen daha kuvvetli ve çok daha fazla montajcıdır.
Orcs hem de, arttırılan gece olan hislerle yetenekli oldu; Kokunun artırılan bir hissiyle birleşilen onların parlak gece görüşü, onları gece gökyüzünün altında tehlikeli bir adüşmana yapar. Onların henüz bu artırılan hislere rağmen, normal ölçülerin altında duyması var, ve onların renk tanıması, en yoksul içeride Chantra'nın olduğudur.
Orcs, yaratıklardan en narin değildir, herhangi bir diğer metodun üzerinde kaba kuvvet, ve bunu tercih etmek, onların silah tasarımında yansıtılır, onların silahlarının çoğuyla, onların rakibini parçalamak ve ezmeyi tasarladı.
Orcs yüzünden şiddetle kavgaya hazır yaşam tarzı, Beserkers'in çoğunluğu, öteye onların, onların yaşam zamanının üzerinde dayandığı yaralardan dolayı 30lar'ın onların ortasında yaşamaz. Yine de, budur, büyük ölçüde uzun terimin sonucu, Orcs vücutlarının, bir kural olarak yaralardan iyi toparladığı gibi arttırır. Avcılar ve magazinler, onların yakın saha savaşı eksikliği yüzünden daha uzun yaşamları yaşamaya yönelir, bu sınıfı seçen onların hantal gövdesi, en az onların 70lerine kadar yaşayacak.

Social Structure

Orcs'in, kuvvette temel alınan çok basit bir yapısı var, bütün onlarla eşit düşünülüyor olan yüksek Orc'in aşağısında. Yüksek Orc'in konumu, onların, onun için meydan okuması için kuvveti olduğunu hisseden herkese müsaittir; Yükselmenin bu süreci, sadakatsiz düşünülmediği Orc kültüründe öyle kökleşmiş oldu, veya güncel yüksek Orc'e meydan okuması için vatana ihanet. Böylece kazanan Orc, saygıyla davranılır, ve onun aşağısında bütün onların tarafından itaat.
Çok genç bir yaştan Beserkers olarak Orc nüfus treninin çoğunluğu. En kuvvetli bitmiş zaman, liderler olmak için cesaretlendirilir, daha zayıf öğeler, diğer alanlarda çalışmayı aramak için yan çizilen ve cesaretlendirilen olurken. Büyünün okullarını takip etmesi için Walcure ve Ugdrasil'in zamanından önce o arama, alay ve alayı karşılamış olacaktı. Ama Orc nüfusu şimdi, odağın düzeyine saygı duymaya geldi, ve adama, başarılı Orc Mage olmayı gerektirdi.

Education

Eğitim, belirgince Orc toplumunda yer vermez. Onun yerine, onlar, kendileri için bakmak için onların gencine izin vermeyi tercih eder. Savaş teknikleri, kendisinde Orcs'in, organize bir eğitim programı olduğu tek alandır.
Bir defa bir Orc, erkek veya dişi, onların, savaş sınıflarına çabucak alınan olduğunu yürüyebilir, onların, bir günde 9 saate eğitmekte yukarıya harcadığıydı. Onlar, erişkinliğe uzandığı andan itibaren, 13 olmayı düşündü, en kuvvetli, onların eğitiminde devam edecek, zayıf, diğer alanlara saptırılırken.


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Faith

Orc güveni, onların geçmişinde yerde tutulur, onun çekirdeğinde onların ataları için saygıyla. Bütün Orcs, hürmet edilen arasında onların, savaş alanında düştüğü zaman durmaya yönelir, ve bundan dolayı onlar, kahraman durumunu kazanmak kavgayı sürdürür. Her muharebeden önce Orcs'in çoğunluğu, kendisinde onların, onların atalarına dua ettiği, ve onların silahlarını işaretlediği veya şereflendirilen olanların isimleriyle soyduğu bir muharebe öncesi adeti boyunca gider. Orcs, yine de onların, Chantra karalarını işgal eden tek olanlar olmadığı ve ruhlara saygı duymak için Chantra'nın ovalarını işgal eden dikkatli olan hem de haberdardır.

Housing

Kendisinde yaşamanın, Orcs'e göreli olarak yeni olan bir olduğu meskenleri inşa etmenin fikri. Birçok yıl boyunca onlar, vahşi bir yaşamı yaşadı, kulübeler ve mağaralarda ayrıntılı iskan yapılarında atık zamandan ziyade yaşamayı seçmek. Bu görüş, değiştirdi, yine de daha çok ayarladığı gibi, insanlarla yaşamak için harcandı. Onların, onların sel basmış kıtasını bıraktığı zaman ve onların, onlarla yer sağlamakta bu yeni bulunmuş ilgiyi aldığı Chantra'ya hareket etti.
Yer sağlıyor olan Orc hala, onların primitif geçmişini yansıtır, seçeneğin en ortak bina malzemesi oluyor olan taşla. Sonuç olarak onların evleri, çok katı yapıdır, ama fazla onların, çok büyük olan az odaya sahip olmayı tercih ettiği gibi tasarımda ayrıntı katmaz, ve yüksek tavanlarla onların büyük yüksekliğini yerleştirmek için.
Orcs, saldırganlık sevgisinin, unutulmamak olduğu ve onların evlerinin dışını dekore etmek için, kuvvetli ve saldırgan bir görünüşü yaratan fildişinin kullanımı boyunca açık olandır.

Eating Habits

Orcs, beslenmeyle ilgili isteklerin, çok basit olduğudur, çoğunlukla ette odakladı. Bu, avlaması için onlara izin verir, dönüşte hangisi, eğitmesi için onlara izin verir, yiyeceği toplamaya ek olarak gevşetir. Orcs'in, orada sebze haçına dudakları izin verdiği tek zaman, onların, çeşitli hasatalıklar ve hastalıklara davranması için onları aldığı zamandır.

Costumes

Erken Orc torunları, çok kıyafeti giymedi, yeğlemeyi tercih etmek, daha doğal bir bakış olduğu için, dikmenin aksine savaşa hakim olmaya onların zamanından en çok adamak.
İnsanlarla temasın yılları, giydirmekte bir ilgiyi alıyor olan Orcs'e götürdü, ve deri, onların tercih edilen seçeneğidir.
Yer sağlamak gibi, kostümlerde ilgi, insanlıkla zamanı harcamaktan geldi. Çoğunlukla koyulan Orc'in deri zırhının arasında farkı söylemek için serttir, ve onların günlük elbisesi, onların, onların, çok ileri boyama becerisi olmadığı gibi tarz ve her iki kırmızı veya beyazda hem benzer olduğu gibi.
Orcs, metalin sanatına armorsmithingi hakim olması için bazı denemeyi yaptı, ama onlar, henüz beceriyi arıtmak zorunda. Onlar sonuç olarak sadece gerçekten, herhangi birisi tarafından Orcs'ten başka giyilemeyen çok hacimli ve ağır zırhı yaratabilir.

Law

Orc toplumunun içinde yasalar, 10 anahtar ilkenin etrafında inşa edilir, kendisinin öldürmek için anlatılan 3ü, savaşması için 3 anlatma, 2, anlatılan hırsızlıktır, ve son 2, anlatılan vazifedir.
Yasayı kıranlar, yerel lider tarafından bu 10 ilkeye karşı değerlendirilir, onların cezası, kararlaştırılmadan önce. Tercih edilen Orc cezası, hapisten ziyade fizikseldir, kamçılarla, kullan en ortak ceza oluyor. Bazı suçlar, ölüm cezasını taşır, ama bu sadece, tamamlanabilir, eğer, ittifak halinde rıza varsa, ve oturmadan ziyade bir savaş alanından kaçmayı seçen onlara karşı normal olarak sadece çıkarılansa, ve ölüme kavga etmekse.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Punishment

Bir Orc'in, üstlenebildiği Orc kültürünün içinde en büyük günah, arkada düşmandan muharebe ve izinden kurtulmaktır. Eğer Orcs, muharebeyi tamamlamadan eve dönmek idiyse, onlar şüphesiz, ölüm cezasını karşılayacaktı. Diğer suçlar için cezalar, her köyün içinde standartlarda temel alınır, ve fiziksel ceza her zaman, tercih edilecek.


Combat
Orcs, çok cidden savaşı alır, ve onların savaş becerilerini mükemmelleştirmeye onların yaşamlarının büyük bir parçasının olduğu dindar. Onların, kavga etmiyor olduğu zaman, onlar, onların tekniğinde çalışıyor olan, onların kılıçlarını keskinleştiriyor olan veya arkadaşlar ve aileyle düello ediyor olan onların zamanını harcamayı beğenir. Savaştır çok fazla, bütün olur, ve onların varlığının hepsini bitirir.


Magic

Yılların üzerinde büyük sihirbazların Orc tarihi ve hikayelerine rağmen, çok az Orcs aktifçe, şamanlar olmayı seçer, göreneksel Beserker rotasını onun yerine tercih etmek. Büyü yolunu seçenler, yine de büyük zorlukları karşılar, Orcs'in, büyü için büyük bir kapasitesi olmadığı gibi ve onların seçilen disiplinine hakim olmakta diğer yarışların herhangi birisinden daha sert çalışmalıdır. Büyünün, daha kötü sonra Chantra'da diğer büyü kullanıcılarının herhangi birisinin olduğu olmadığı onu yapan ve tutması için yeteneği elde edenler.

Current Power

İnsan köleleştirmesinden onların kaçışından beri, Orcs, göreli izolasyonda yaşadı. Ama bu karar, Radeus III'in işi boyunca zayıflattı, ve insan, uzlaşmada dener. Orcs şimdi, sürülerde Chantra boyunca ortaya çıkıyor, ve onların kısa hayat süresine rağmen; Onların, beslemek için BM-yaklaşılan bir kapasitesi var.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://koxpcu.full-forum.com
koxpcu

avatar

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Yaş : 31
Nerden Nerden : ist şişli

MesajKonu: Geri: Arclord Class ve Race Tanıtım!   C.tesi Kas. 20, 2010 3:52 am


Outline

Ay cinleri, bir defa düşünülmüş cinler olan bir yarıştır, ama onların karanlık ruhlar kullanımı boyunca mutasyona uğrandı. Bir defa büyük cinin üçünün biri, 2inci dönem esnasında Nordenland'da yaşayanı yarışır, onlar, büyük savaşta düşmesi için ilk yarıştı. Erkekten nüfus bu harap edici savaşın sonucu olarak en çok, yok edildi, biraz, nere kurtulmak için uygun, ve kadınlarla beraber, gölgelerde dış dünyadan kendilerini saklar. Kadınların, kendileri üzerinde erkek konumunu değiştirmesi için onu aldığı ve zamanın, ilerlediği gibi avlamak ve büyünün güzel sanatlarına hakim olmayı öğrendi. Az kalan adam, savaştan sürgün edildi, onların, kıymetliye bir eşya olduğu gibi. Kaderin zalim bir kıvırması boyunca kalan adamlar sadece, yetenekli kadını daha çok üretmekten görünür. Böylece ay cinleri, ekstra besleme seçenekleri için keşfediyor olan onların gölgeli dünyası ve başlangıcından adım atmak için zorlandı, ve bu, onların, nasıl Orcs ve insanlar tarafından bilinmeye geldiğidir.
Onların, var, bundan dolayı onların, yüzyıllar boyunca karanlıkta kendilerini saklamayı seçtiği bu hareketten utanır, kendilerinin olduğu tek gösterme, onların karası, Orcs ve insanlar tarafından istila edildiği andan itibaren.


Appearance

Ay cinlerinin, uzun, keskin kulaklarla çok ince figürü var, çok hilebaz, sonra diğer cinlerdir. Bu, onların saldırgan ve zayıf yetişmesinin direkt bir sonucudur. Yumuşak ve esnek deri, onların, çürütmeye çok eğilimli olduğu ve iz bıraktığını ifade eder çoğunlukla, dövmeler olarak hangisi gösterilir, ve gururla gösterilir.


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


Personality

Ay cin grup kişiliği, bitmiş zamanı geliştirdi, onların izolasyon yıllarına kadar sürdü. Kibir ve inatçı davranış, ay cinlerinin tipik özellikleridir, olduğu gibi onların küçümsemesi, diğer yarışlar olduğu için. Onların inatçı doğasını kendileri sonunda göstermenin üzerinde, çok sürtünmeye sebep oldu, çoğunlukla kıvılcım saçmak, ırksal savaşları defnetir.
Yılların üzerinde ay cinleri, önemli şekilde bir toplum olarak sakinleştirdi, ve hatta, diğer yarışlara onların sıcaklığını uzattı, yol boyunca saygıyı kazanmak.
Hafif bıçaklar ve yayları tutması için onların yeteneği, kıta boyunca hürmet edilir, kendisinden onların, büyük bilgiyi kazanabildiği bir ay cin bıçak ustasının aramasında yaşam ve dalı tehlikeye atıyor olan birçok diğer yarışla.
Gece olan alışkanlıkların hem de, izlemenin sanatına hakim olmak, onların şimdi, muazzam mesafelerin karşısında herhangi bir şeyi avlayabildiği onların gelişmesinde direkt bir darbesi olduğu ay cinleri, çoğunlukla çok küçük bilgiyle ilerlemek için.
Onların muhteşem görünüşüne rağmen, ay cinleri, çabucak öfkelendirmek olabilir, ve içeride onların gazabına maruz kalabilenler, korkunç olmalıydı.


Society


Ay cin toplumudur, ayırıcı sınıfla çok yapılı, nadiren değiştireni böler, hatta, ne zaman, gruplar, merkezi nüfustan bağımsız, oluşturulur.
İlerleme, sosyal hiyerarşinin yukarısının, nadir ve nadir olduğudur, oysa indirmek, çok daha fazla ortaktır. En alçak sınıf, öyle "Daha az ay cini" genellikle başvurulandır, ve ay cin toplumunda 2inci olarak en büyük sınıftır. Toplumun bu kısmı büyük ölçüde, ana rol olan köle cinlerinden yapılır, benimkine malzemeler içindir, yoğun rolün, bu cinlerin, lanet edildiğini ifade ettiği bu emek, bir yaşamla, daha az sonra 500 yıldan eğirdi.
Midi ay cini, en büyük ay cin sınıfıdır, ve çok büyük ve güçlü bir kuvveti yapar, özellikle savaşın zamanlarında. Bu cinlerin çoğunluğu, yiyeceği toplamak için sorumluluğa sahip olmaya ek olarak imal etmek ve inşada çalışır, ve sulamak.
Büyük ay cinleri, ay cin toplumunda en yüksek sınıftır, ve bu, toplum liderlerinden yapılır, savaşları yönelten, sosyal yapıyı dikte eden ve ay cin kültürüne bakanlar. Seçici beslemenin yılları boyunca, bu seçkin tabaka sınıfı, düzgün ay cini olarak bilinen olmaya geldi. Bu, en yüksek sınıftır, ve yalnız büyüklerden yapılır, bilginin muazzam bir miktarını taşıyan ve geçiren akıllı yaşlı ay cinleri.


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


Education

Ay cinleri, en uygun yaklaşımın bir hayatta kalmasını çalıştırır, ay cininin daha zayıf öğeleriyle toplum saldırgan bir tutumla, kurtuldu. Onlar ay cinlerinin, onların, sonuçları, topluma onların girişini kararlaştıran bir yetenek testini karşıladığı 50 (10 yıl insan yıllarında)a uzandığı zaman yani, onların ebeveynleri olarak aynı düzeyde girecek mi, veya rütbe düşürülecek mi.

Moon Elves Belief

Cinin görenekleri gereğince, onlar, tam olarak ruhların gücüne tapar. Onlar, karanlık büyü boyunca onların vücutlarını dönüştürebilir, ama bu metot, onların hayatta kalması için sadece alışıktır. Onların, kıtada bütün diğer yarışlardan dışarı ruhlarda en kuvvetli güveni var.

Residence

Birçok yıl önce, ay cin uygarlığı, yoğun ormanlarda treetopsta tünemek bulunabilirdi, yine de, Nordeland'dan dışarı zorladı, sığınak, mağaralarda bulundu. Yakında büyüyen mağara meskeninden usanmış, onlar, yer sağlamayı inşa etmeye başlar, ve köyler. Ay cin evlerinin çoğunluğunun, 2 zemini var, ve tasarımda çok ayrıntılıdır. Onlar, birazcık sonra dışarıya doğru yukarı doğru inşa edilir, geçmiş yaşıyor olan onların treetobuna arkada yankılanmak.

Eating Habits

Ay cinleri, rejimde insanlara farklı var ol değil; Yine de, onlar, çeşitli otları kullanır, ve mantar şeklini alır, Chantra'da diğer yarışlara ölümcül. Bu, birleşti, onların korkunç şekilde uygarlaştırılmamış yiyen alışkanlıklarıyla, ay cinlerinin çoğunlukla, izolasyonda yediğini garanti eder.


Costumes

Giydirmek, ve görünüş, ay cin kültürüne hayati derecede önemlidir. Onlar, tümünde onların, giydiği büyük gururu alır, ve onların giysileri, kendisinden, ay cinlerinin, elde ettiği diğerlerinden dikkati çekmek için tasarlanır, kocaman zevk. Onların ayrıntılı tasarımları, bir sürü rengi kapsar, ve hem de, ay cin kültürünün içinde çok popüler olan bir sürü eti gösterir. Çok fazla önem, ay cinlerinin, onların istasyonunun yukarısında giysilerin, sert cezayı karşıladığını giymek olmayı bulduğunu giydiriyor olan ay cininde yerleştirilir, ve en sonunda ölüm.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Punishment

Ay cinleri, onların sosyal yapısını sürdürmekte önemin kocaman bir derecesini yerleştirir, ve sınıfı yok etmek, herkesin en büyük günahı olarak görülür. Sınıflar boyunca aşan sevgi, yasaklanır, ve o geçiren böyle duygular, ölüm cezasını karşılayacak. Meydana gelmek için cinayet ve hırsızlık gibi suçlar için ay cin kültüründe aşırı derecede nadir olmasına rağmen, cezadan kaçınmak için neredeyse imkansızdır, ay cinleri, o yolda oynamış olmak kanıtlandığı andan itibaren. Ölüm cezası, en sert cezadır, hapis ve kırbaçlama ile izledi.

Current Influence

Ay cin odağı, güncel olarak kuzeyle onun sınırı boyunca doğuyadır. Onlar burada, Orcs'le yan yana huzurlu bir varlığı yaşar. Onlar, kibirli ve gururlu bir toplum olmaya devam eder, ama onların kendi uzun vadeli hayatta kalmasını garanti etmek için yabancıları hoş görmeyi öğrenmek zorlandı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://koxpcu.full-forum.com
 
Arclord Class ve Race Tanıtım!
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FunkFumt2 swde npc yok
» PVP SW KURULUR qeL :)

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018 :: ONLİNE OYUNLAR :: Archlord Online-
Buraya geçin: