Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

1059 EukoMM Bot Çalışan tek güncel bot , içeri giriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
xenofanes

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3
Rep Gücü : 0

MesajKonu: 1059 EukoMM Bot Çalışan tek güncel bot , içeri giriniz   Cuma Eyl. 21, 2012 9:06 pm

Merhaba Sayın kullanıcılar , Ben Xenofanes

Size bugün Kendi Tasarladığımız botu anlatıcagım Henüz fix yemedi ve ücretsiz , ilerde ücretli yapmayı düsünüyoruz ancak suan beta olarak yayınlıyorum.

Koxp'un özelliklerini kısaca söylemek isterim :

Speed hack var dır , ancak Q ya basınca hızlı gitmez Speed hack Value ayarlama yeri vardır 1'den 10'a kadar 10 yaparsanız dc yersiniz tavsiyem 3

Wall hack yoktur , Henüz tam kodlaması bitmedi ..

Madem bot , vardır Arkadasımız bize yardım ettim Ona da burdan Tesekkürlerimi gönderiyorum yardımları icin sorunsuz calısmaktadır.

En çok özelligi barındıran joblar ise okcu ve priest olmaktadır Sonucta bu Daha v1 öyle deilmi

Öldügün yerden devam et sorunsuz calısmaktadır , Chaosta 100-1 gideceginize Garanti verebilirim .

Otomatik- tp , heal , buff , acc , cure , str15 , ve birkaç özellik daha bulunmaktadır Söyle derseniz şaşıracaksınız süprizi bozmak istemem arkadaşım

Ve birkac özellik daha eklidir oto reklam vb gibi İlk koxp'umuz oldugu icin Özellikler Kısıtlıdır , Beta olarak yayınlıyoruz.

Botu actıgınızda ufak ekran gelicek karşınıza ve Giriş , Kayıt ol var Kayıt ol diyeyim , İd , pw , msn adresinizi yazabilirsiniz bu sayede üye olmus olursunuz . Girisede ID , ve Sifrenizi yazarak oyuna giris yapabilirsiniz.

Botumuzu kullanırken virüs programlarını devre dışı bırakmanız önerilir , aksi taktirde hata alabilirsiniz.

Botumuzun Multisi bulunmaktadır Zevkini cıkartın Bi teşşekürü çok görmeyin

Link : Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

Virüs Total koymaya pek gerek duymadım.

Niye ? Derseniz , yasımız olmus kaç Bu Saatten sonra karıma , ve oğluma küfür ettircek adam deilimdir ,

Kuşkusu olan indirir taratır. Iyi forumlar
Kullanıcı profilini gör

1059 EukoMM Bot Çalışan tek güncel bot , içeri giriniz
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası