Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

1917 Kousbot 1917 Maden Bot 1917 Exp Bot 1917 Hapis Bot 1917 Multiclient

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Alcazer

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 375
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1102
Rep Gücü : 0

MesajKonu: 1917 Kousbot 1917 Maden Bot 1917 Exp Bot 1917 Hapis Bot 1917 Multiclient   C.tesi Eyl. 15, 2012 10:26 am

1917.1

MultiClient : Aynı hesapla bir bilgisayar üzerinden istediğiniz kadar multiclient açabilirsiniz.
* Maden BOT
* EXP BOT
* OTO LOGIN
* Hapis BOT
* MultiClient
* OTO ROTA (Yeni){ Maradon, Luferson, EMC, Eslant, CZ, Ardream, RLB }

1917.1 Version Bilgisi
* 32 Bit Sorunu Giderildi.
* Party Başkanı Takip Eklendi.
* Bağlantı problemi giderilmiştir.
* Multiclient güncellemesi.
* Maden bot yenilendi.
- Tüm kullanıcılarımıza geçikmeden dolayı 3 gün iade edilmiştir.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ LİNK1

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ LİNK2

Pratik Çözümler
* Kutu Kaçırıyor?

Çözüm : Bot Sekmesindeki Oto Kutu Ayarlarının olduğu bölümde "Kutu açılmasını bekle" kutucuğunu işaretleyin.

* Oyuna Girdiğimde Bot Ekrana Gelmiyor?
Çözüm : Bu Sorun Oyuna girerken bot'un login ekranındaki Sadece Login(proxy) seçeneğini işaretlediğiniz için oluşur. Sadece Login 'inin temel amacı oyuna botsuz girmek istediğinizde Proxy engeline takılmamanız adına kolaylık sağlaması için eklenmiştir.

* Servera Girmeye Çalıştığımda Server : 255 Hatası alıyorum?
Çözüm : Bu Sorun Oyuna Girdiğinizde ID ve PW 'yi yanlış yazdığınız için oluştmaktadır. Lütfen Oyun Hesap bilginizi kontrol ettikten sonra tekrar deneyiniz.

* Oyuna Giriyorum Koxp Ekrana Gelmiyor?
Çözüm : Bu sorun bilgisayarınızın kullanıcı adının türkçe karakterler içermesiyle alakalı bir durumdur.Botun klasörünü Masa üstüne değil C:\ yada D:\ yada KnightOnline klasörü içine atınız.

* Oto Satma Çalışmıyor ?
Çözüm : Oto Kutu Bölümündeki (Bknz: BOT sekmesi) item listesi butonuna tıklayın ve satılmasınını istediğiniz istediğiniz itemlerin SAT sutunu tıklatarak EVET olarak ayarlayınız. Kaydet butonuna basarak artık botun otomatik satmasını sağlayabilirsiniz.(Dikkat! Sat olarak ayarladığınız her itemi tereddütsüz satacaktır. Değerli itemlerinizin Sat sütununu Hayır olarak ayarlandığından EMIN OLUN.

* Oto Satın Al Çalışmıyor ?
Çözüm : Üzerinizde Satın almaya yetecek kadar para olduğuna emin olunuz. Eğer bankaya para bırak seçeneğini işaretlediyseniz çantanızdaki para gerçek paranız olmayabilir (görsel bug) bu sebepten para yetmediğinden satın almayabilir. Eğer Aldırmak istediğiniz ITEM Sayısı 4000 den fazla ise itemi almayabilir Max. Limit 4000 olarak belirtiniz

* Bankaya Para Koymuyor ?
Çözüm : Bu sorun görsel bir bugdan kaynaklanmaktadır. Paralarınız aslında bankanıza bırakılmıştır. Relog atarak yada bir kutu acarak gerçek paranızı görebilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ LİNK1

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ LİNK2
Kullanıcı profilini gör

1917 Kousbot 1917 Maden Bot 1917 Exp Bot 1917 Hapis Bot 1917 Multiclient
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası